
Инж. Димчо Радев, който за втори път пое ЮИДП – Сливен, е реагирал с разбиране и загриженост на сигнала на адвокат Владимир Мартинов за липсата на достатъчно дърва за огрев за местно население в община Котел. Той е звъннал на Мартинов, за да обясни, че ДГС Котел е с нов шеф-инж. Росица Недкова на мястото на инж. Лиляна Симеонова.

Адвоката от Котел цитира част от разговора си с директора на ЮИДП, в който се прокрадва частица надежда относно здрачната картина заформила се в навечерието на отоплителния сезон.: „Инж. Радев и инж. Недкова ми обещаха, че до края на месец октомври 2022 г. населението на Община Котел ще се снабди с достатъчно дърва за огрев, за да посрещне зимния сезон.“ Източник: https://nabludatel.bg/news/svetkavichna-reaktsia-sled-alarmiraneto-na-vladimir-martinov

September 3rd, 2022 |
newsman | 
Tags: 



